Kontakt

Nowoczesne rozwiązania dla sektora MSP

Opublikowano 17 June 2021

Systemy dedykowane do zarządzania firmą

W oparciu o nasze doświadczenie i możliwości technologiczne wykreowaliśmy rozwiązania, które są stosowane w kilkudziesięciu firmach na terenie Polski i Europy. Jednym z naszych flagowych produktów są systemy dedykowane do zarządzania firmą. Oprogramowanie wspomaga zarządzanie zamówieniami, projektami, komunikację pomiędzy zespołami, systemy faktur, działy kadr i księgowości i wiele, wiele innych.

Wspomaganie przedsiębiorstw produkcyjnych

Jedną z podstawowych oraz najczęściej tworzonych przez nas funkcji w takiego typu programach są rozwiązania do usprawniania procesów produkcyjnych. Mogą one między innymi zautomatyzować wysyłanie zamówień pomiędzy działami biuro - produkcja, wprowadzić kontrolę stanów magazynowych, wprowadzić kontrole oraz raporty ilości zamówień, danych dotyczących sprzedaży, przygotowywać automatyczne oferty oraz wyceny. Poprzez zautomatyzowanie wyżej wymienionych procesów firmy, z którymi współpracujemy mogły zaoszczędzić setki tysięcy na usunięciu czynnika błędu ludzkiego, mniejszym zapotrzebowaniu na pracowników przez co zmniejszyły się również koszty stałe przedsiębiorstw.

Wspomaganie przedsiębiorstw i biur

Kolejnym najczęściej tworzonym przez nas rozwiązaniem są systemy zarządzania kadrami, dokumentami oraz finansami w firmie. Wprowadzany system może usprawnić komunikację pomiędzy pracownikami, wprowadzić monitorowanie aktualnych stanów finansowych firmy, posiadać bazę klientów, prowadzić automatyczny mailing, generować automatycznie umowy, raporty i wiele innych.

Jeżeli nie masz jeszcze oprogramowania, które zautomatyzuje pracę w twoim przedsiębiorstwie zapraszamy kontaktu, a także  do odwiedzenia strony naszej marki EPLEE, która specjalizuje się w tego typu oprogramowaniach.