O nas

Tworzenie to nasza pasja

Specjaliści od tworzenia, utrzymania, rozwoju oprogramowania stron i sklepów internetowych

Kim jesteśmy?

W It4eb specjalizujemy się we wdrażaniu dedykowanych aplikacji, projektowaniu, tworzeniu, utrzymaniu oraz zarządzaniu stron i sklepów internetowych. Nasz zespół to młodzi pasjonaci branży IT, którzy uwielbiają nowe wyzwania. It4eb istnieje i rozwija się dzięki zaangażowaniu i pracy naszych specjalistów. Podczas współpracy z klientem stawiamy na relację zapewniając obsługę oraz komunikację na projektach na najwyższym poziomie, tak aby cały proces pracy nad projektem był przyjemnym oraz efektywnym procesem.

Jak działamy?

W it4eb zwracamy szczególną uwagę na proces obsługi klienta oraz zarządzanie projektem. Każdy realizowany przez nas projekt posiada własnego kierownika, który edukuje, wspiera oraz komunikuje się z klientem w trakcie wdrożenia oraz po realizacji. Dzięki sprawnej obsłudze nasi klienci dokładnie wiedzą jak przebiegają i jak będą przebiegać etapy współpracy na projektach.

Nasze atuty

Stawiamy na ciągły rozwój

Dbamy o to, by nasz zespół regualrnie uczestniczył w szkoleniach mająć możliwość rozwoju, który bezpośrednio przekłada się na jakość projektów.

Partnerska współpraca

W it4eb stawiamy na to, żeby klient czuł się komfortowo. Dbamy o atmosferę podczas prowadzenia projektów oraz stawiamy na to by komunikacja była na najwyższym poziomie.

Otwarci na niemożliwe

W it4eb nie znamy słowa niemożliwe, każde wyzwanie jest dla Nas możliwością rozwoju, dlatego z chęcią realizujemy skomplikowane projekty.

Dyspozycyjni dla klientów

Dbamy o to by menadżerowie projektów byli zawsze do Waszej dyspozycji nawet po wdrożeniu i zakończeniu współpracy.

Szkolenia dla klientów

Realizujemy profesjonalne szkolenia z obsługi wdrażanych systemów. Dbamy o to aby nasi klienci rozumieli w jaki sposób efektywnie korzystać z wdrożonych projektów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W trosce o klientów wypracowaliśmy procedury i polityke bezpieczeństwa, która zabezpiecza stwrzone przez nas strony, sklepy oraz oprogramowania przed atakami i wyciekami danych. Nasze oprogramowania były zaliczały zaawansowane testy prowadzone przez zewnętrzne firmy realizujące testy penetracyjne.

Klienci

Naszej pracy zaufali

Referencje

Co mówią o nas klienci?

Studium przypadków

Sprawdź jakie rezultaty przyniosły zrealizowane
przez nas wdrożenia

Jak zrealizowaliśmy rebranding i wdrożyliśmy strony internetowe dla kancelarii prawnej?

Kancelaria składa się z dwóch marek: Kancelaria PW specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, karnym oraz w ochronie danych osobowych. Kancelaria PW Restrukturyzacja specjalizuje się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Zespół składa się z doświadczonych radców prawnych, doradców restrukturyzacyjnych, prawników, aplikantów oraz specjalistów ds. oddłużeń

Jak wdrożyliśmy aplikację i przeprowadziliśmy cyfryzację i automatyzację wielu obszarów działalności Polskiego producenta osłon okiennych?

MODERN producent osłon okiennych to firma, założona w 2014 roku, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji osłon okiennych. Firma wykorzystuje swoje doświadczenie, aby spełniać oczekiwania klientów i podążać za rynkowymi trendami. Oferuje osłony zewnętrzne i wewnętrzne, pergole tarasowe, markizy oraz bramy segmentowe w różnych kolorach i technikach montażowych. Obsługuje klientów indywidualnych, biznesowych i instytucje.

Jak wdrożyliśmy stronę internetową dla Polskiej agencji pracy?

Eurokadra to ogólnopolska i prężnie działająca agencja pracy, która swoje doświadczenie buduje od 2011 r. Każdego roku rekrutują od kilku do kilkunasty tysięcy pracowników do największych światowych firm z branż produkcyjnych, magazynowych, logistycznych i innych.

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go
zrealizować?

Porozmawiajmy o możliwościach współpracy. Podczas bezpłatnej konsultacji omówimy Twoje wyzwania, potrzeby biznesowe oraz zaproponujemy rozwiązania, które mogą przynieść rezultaty w Twojej firmie.

Bezpłatna konsultacja