Referencje

Co mówią o nas
klienci?

Kamil Błasiak
Prezes Zarządu MODERN

Z Czystym sumieniem mogę polecić IT4EB group sp. z o.o. jako ekspertów w dziedzinie wdrażania systemów ERP oraz platform B2B. Ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz dogłębna wiedza z pewnością przyczynią się do sukcesu każdego projektu, który podejmą się realizować.

Mateusz Grajcarek
CEO Bayrone

IT4EB Group sp. z o.o. została zatrudniona do opracowania i wdrożenia niestandardowego oprogramowania mającego na celu poprawę naszych wewnętrznych procesów operacyjnych. Od samego początku zespół IT4EB wykazał się nie tylko głęboką wiedzą techniczną, ale również wyjątkową zdolnością do rozumienia i dostosowania się do specyficznych potrzeb naszej organizacji.

Anna i Krzysztof Podsiadło
Właściciele firmy RETROSTORE

Od chwili, gdy zdecydowaliśmy się na współpracę IT4EB Group, zauważyliśmy ich pełne zaangażowanie w tworzenie sklepu internetowego, który nie tylko odpowiada naszym oczekiwaniom, ale również spełnia oczekiwania klientów. Ich umiejętność słuchania i dostosowywania się do naszych potrzeb była zauważalna na każdym etapie projektu.

Cezary Więch
Dyrektor Marketingu PW Kancelaria

Jako przedstawiciel kancelarii prawnej PW Kancelaria oraz PW Restrukturyzacja, pragnę wyrazić moje pełne zadowolenie ze współpracy z firmą IT4EB, która była odpowiedzialna za stworzenie i wdrożenie naszych stron internetowych. Projektowanie i realizacja tych stron były przeprowadzone z wyjątkową starannością i
profesjonalizmem, świadcząc o wysokim poziomie ekspertyzy technicznej oraz zrozumienia potrzeb naszej branży

Adrian Nguyen
CEO & CoFonuder ITWEB Group

Nasza współpraca dotyczyła wdrożenia projektów kluczowych dla naszego biznesu, w tym platformy deindienstleister.net oraz strony internetowej wohnraumangebot.de […] Od początku naszej współpracy, IT4EB wykazała się wyjątkową kompetencją w zarządzaniu projektami. Ich zdolność do skutecznego planowania, koordynowania zadań i zarządzania zespołem projektowym zapewniła płynne wykonanie wszystkich etapów pracy, od koncepcji do wdrożenia.

Masz pomysł na aplikację lub stronę?

Wyceń projekt