Usługi digitalowe

Tworzymy strony www dla Twojego biznesu

Projektujemy strony internetowe, które pomagają edukować, sprzedawać oraz rekrutować w małych i średnich firmach na całym świecie. Nasz zespół stworzy dla Ciebie stronę internetową, która wesprze kluczowe obszary Twojego biznesu.

Projektujemy strony internetowe, które pomagają edukować, sprzedawać oraz rekrutować w małych i średnich firmach na całym świecie. Nasz zespół stworzy dla Ciebie stronę internetową, która wesprze kluczowe obszary Twojego biznesu.

Strona internetowa dla małej i średniej firmy

Jak strona www może wesprzeć Twój biznes?

Strona www to narzędzie, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.
W zależności od branży w jakiej działa firma lub specyfiki usługi czy produktu jakie oferuje na rynku.
Poznaj przykłady sektorów, w których mamy szczególne doświadczenie.

Branża

Prawna

Branża

Produkcyjna

Branża

Nieruchomościowa

Branża

Usługowa

Potrzebujesz rozwiązania, a nie widzisz swojej branży?

Tworzenie stron internetowych dla biznesu

Od czego zaczynamy współpracę?

Krok zero

Na początku naszej współpracy oferujemy Ci bezpłatne konsultacje, mające na celu wypracowanie wspólnej wizji projektu. W trakcie tej rozmowy nie tylko poznajemy potrzeby Twojego biznesu, ale również kreujemy strategię działania.

Dla bardziej skomplikowanych koncepcji sugerujemy organizację warsztatów pozwalających na analizę aspektów biznesowych, które mają wpływ na wymagania projektowe. Wspólnie definiujemy zakres i funkcjonalności, adekwatne do celów, które chcemy osiągnąć poprzez budowę Twojej strony. Ten etap stanowi fundament, na bazie którego kształtujemy dalszą realizację.

Umów bezpłatną konsultacje
Tworzenie stron internetowych dla biznesu

Jak wygląda proces?

Projektowanie graficzne strony www i planowanie treści

Tworzenie deweloperskiej wersji projektu

Testowanie projektu

Szkolenie z obsługi strony internetowej

Odbiór projektu przez Twój zespół

Wdrożenie strony na serwer produkcyjny

Poznaj historię realizacji

Jak zrealizowaliśmy rebranding i wdrożyliśmy strony internetowe dla warszawskiej kancelarii prawnej?

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Tworzenie stron internetowych dla biznesu

Jakie są koszty stworzenia strony?

Koszt tworzenia stron www zależy od wielkości projektu i jest składową niżej wymienionych
usług. Kompleksowy projekt strony internetowej może kosztować 6500 – 70000 zł w zależności od wielkości oraz ilości funkcjonalności.

Jednym z kluczowych elementów projektu, który obejmuje tworzenie stron www jest projektowanie graficzne. W uproszczeniu koszt projektowania strony www może wynosić od 16 do 64 – 80 roboczogodzin co w przeliczeniu na kwotę może wynosić od 1920 – 20000 złotych w zależności od stawki, za jaką rozlicza się agencja. Większe projekty graficzne stron www mogą kosztować znacznie więcej.

Na cenę projektowania graficznego mogą mieć wpływ takie czynniki jak ilość koncepcji oraz sesji poprawkowych, ilość widoków (podstron) strony www, ilość rozdzielczości, w jakich jest realizowane projektowanie np. w it4eb najczęściej wykonujemy projekty na rozdzielczość desktopowa oraz mobilna ale zdarzają się również projekty na tablety czy monitory 4k w zależności od specyfiki wykonywanego projektu graficznego

Jednym z istotnych aspektów tworzenia stron internetowych jest programowanie. W uproszczeniu, koszt programowania strony może oscylować średnio w granicach od 16 do 120 roboczogodzin, co finansowo przekłada się na kwotę od 1920 do 30000 złotych, zależnie od stawek, jakie stosuje dany software house czy agencja. Bardziej złożone projekty programistyczne mogą generować wyższe koszty.

Na cenę programowania stron internetowych wpływ mają różne czynniki, takie jak wybrana technologia, ilość i rodzaj implementowanych funkcjonalności, jak również stopień niestandardowości rozwiązań. Na przykład w it4eb często pracujemy nad stronami opartymi na popularnych technologiach, jednak zdarzają się także projekty wymagające specjalistycznych rozwiązań, takich jak dedykowane systemy zarządzania treścią, czy dedykowane moduły do obsługi np. bardziej skomplikowanych formularzy.

Programowanie stron internetowych obejmuje kilka różnych kategorii kosztowych:

  1. Strony budowane w kreatorze: To najprostsze i najtańsze rozwiązanie, zwykle wymagające od 8 do 40 roboczogodzin pracy, co przekłada się na kwotę od 960 do 10000 zł.
  2. Strony z dedykowanym szablonem: Tworzenie takich stron jest bardziej złożone i czasochłonne, zazwyczaj wymaga od 32 do 120 godzin pracy, co przekłada się na kwotę od 3840 do 30000 zł.
  3. Strony „dedykowane”: Projekty te, zawierające dedykowany szablon i system zarządzania treścią, są najbardziej skomplikowane i kosztowne, zaczynając się od 25000 zł w górę.

Profesjonalną stronę internetową cechuje niezawodność. Testowanie strony internetowej jest kluczowym elementem projektu, który najczęściej przekłada się na jego sukces bądź porażkę. Ilość pracy poświęconym testowaniu zależy od zaawansowania funkcjonalności strony oraz jej wielkości. Koszt testowania strony internetowej może wynosić 4 – 24 roboczogodzin co w przeliczeniu na kwotę może wynosić od 480 do 6000 zł.

Wśród innych działań wpływających na koszt tworzenia stron www możemy wymienić dodatkowo:

  • Koordynacje projektu, 
  • Analizę wymagań, 
  • Szkolenie, 
  • Przygotowywanie materiałów (copywriting), również pod kątem seo, 
  • Wdrożenie strony 

Działania te w zależności od skali projektu witryny internetowej mogą stanowić od 5 – 25% wartości całego projektu. 

Chcesz wycenić tworzenie strony www dla Twojej firmy i porozmawiać o możliwościach współpracy?

Zapraszamy bezpłatną konsultację, podczas której będziemy mogli omówić najważniejsze cele i założenia biznesowe projektu.

Strony internetowe dla małych i średnich firm

Jakie technologie wykorzystujemy?

Sukces wielu projektów zależy także od narzędzi i technlogii jakie wykorzystuje się w procesie tworzenia
strony internetowej. Poznaj narzędzia, dzięki którym koncepcje zamieniamy w rzeczywiste produkty.

Programowanie

JavaScript

Vue.js

Laravel

Node.js

Python

PHP

WordPress

Projektowanie

Figma

Creative Cloud

Canva

Zarządzanie

Jira

Microsoft Sharepoint

ChatGPT

Baza wiedzy

Dowiedz się więcej z naszych artykułów

Sklep internetowy ceny Ile kosztuje sklep internetowy Przegląd dostępnych rozwiązań X it4eb.com

Sklep internetowy ceny: Ile kosztuje sklep internetowy? Przegląd dostępnych rozwiązań

Planując budżet na wdrożenie sklepu internetowego, należy przeanalizować koszty projektu graficznego, przez wybór platformy e-commerce, po marketing i utrzymanie co całościowo składa…

10 błędów obniżających wydajność strony WordPress - it4eb.com

10 błędów obniżających wydajność strony WordPress

Szybkość, wydajność i efektywność strony internetowej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu większości biznesów. Strona oparta na WordPressie, mimo swojej popularności i elastyczności…

Ile kosztuje strona internetowa - it4eb.com

Ile kosztuje strona internetowa? Dowiedz się od czego zależy cena wdrożenia strony www

Czy zastanawiasz się, ile kosztuje strona internetowa? Ceny stron internetowych mogą wahać się od kilkuset złotych za prostą stronę typu wizytówka do…

Masz pomysł na aplikację lub stronę?

Wyceń projekt